Při klikacím maratonu na e-shopech, kde hledáme pitominy, kterými vyděsíme nebo zarazíme naše blízké, a při dohadech s poštou můžeme trochu vydechnout. Přeci jen „Ježíšku Panáčku“ po pár dnech začne totálně rozežírat neurony a tak je léčba nějakou normálnější hudbou nutná, už jen z důvodu duševní hygieny. Podívejme se tedy na možné alternativy ke koledám v podání babmín di cokoli a zapomeňme na to, že pošťák rozhodně nezvoní dvakrát.

Pravou vánoční atmosféru navodí nové video od Frosttide. I potom, co se kapela částečně rozpadla, nerezignovala na novou tvorbu a pro rok 2019 chystá novinky. Jako předzvěst tu máme song „Final Hour“ z remasterované verze alba „Decedents – Enshrined“.

 

Laid Back Townies je blues rockový kvartet z chladného Oulu. Tento rok tahle hodně pohodová sestava vydala druhé album pod hlavičkou Inverse Records, nazvané prostě „II“. Jde o příjemnou záležitost, která dokáže odplavit stres a to je při vánoční noční můře vážně potřeba.

Thrash/ groove v podání Fearrage pomůže vybít vztek po návštěvách nákupních center a po zjištění, že prarodiče zůstanou i přes svátky, aby si užili rodinné pohody. Čtveřice ze Soini vás zrelaxuje tak, že vás bude bolet za krkem ještě týden.

 

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x