Basák a frontman legendární kapely Kiss Gene Simmons není člověk, který by si dělal těžkou hlavu z toho, že občas šlape lidem na kuří oka. A rozhodně si nedělal těžkou hlavu, když se pokusil metalákům šlápnout na „paroháče“ (o této bizarní kauze jsme psali zde).

V nedávném rozhovoru pro torontský deník Metro se rozhovořil o svém vztahu k městu Edmonton, kde v roce 1974 odehrála kapela Kiss svůj první koncert:

„Hráli jsme v univerzitní jídelně na jídelních stolech, které samozřejmě pod váhou zesilovačů povolily. Pak spustil protipožární systém, a jídelnu jsme tak totálně zničili.“ Na následné autogramiádě se pak poprvé vyspal s fanynkou během turné: „Přišli jsme na hotel a tam byla místnost plná holek. Co k tomu dodat. Jedna z nich měla zelené vlasy a strávila se mnou noc. Ani jsem se jí nezeptal na jméno.“

Do Edmontonu se kapela vrací, aby odehrála koncert bez make-upu na místní výstavě věnované komiksům. Ke komiksům má Simmons překvapivý vztah, v rozhovoru zmínil, že za své první obchodní úspěchy vděčí znalostem klasických komiksů, které za dolar skupoval od nic netušících majitelů, aby následně raritní výtisky prodával za tisíce dolarů. Od té doby Simmons vychrlil na trh oceány reklamních předmětů se značkou Kiss, a koncem tohoto roku se má na trh dostat jeho majstrštyk, pojmenovaný „Největší sběratelský box všech dob“, který má kromě dosud nevydaných písní Kiss obsahovat i knihu a akční figurku. A za pouhých padesát tisíc dolarů vám ho Simmons doručí až do domu a stráví s vámi dvě hodinky klábosením!

Ve světle tohoto drobného obolusu, za který vás na dvě hodiny oblaží sám pan Božský svou společností, se jeho další výrok nezdá ani tak šokující:

„Nikdy se nemůžeš zavděčit všem. Ani Ježíše nemají rádi všichni. A tak místo, abych se staral o to, co si myslí ostatní, prostě jdu svou cestou a dělám, si co chci. Kdybych mohl, nechal bych si patentovat i vzduch, který dýcháte. Každičký nádech. Jo, fakt bych to udělal.“

Původní rozhovor si můžete přečíst zde.

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x