Již za necelý měsíc se v severočeském Chodově odehraje benefice pro tamní stacionář Mateřídouška. Další formací, jež bude účinkovat na této benefici, je instrumentální duo Hadem pro mého munga.

Hadem pro mého munga hrají hudbu ve složení očesaném na nejjednodušší možnou úroveň, pro tvorbu i vystupování si totiž vystačí basovou kytarou a bicími. Jejich styl by se dal charakterizovat jako alternativní garage rock s prvky noise a post hardcore. Libují si v disharmoniích, rytmicky sehraných pasážích i melancholii. Jejich koncerty jsou živelným zážitkem, kdy oba s hráčů prožívají každý tón skladeb a vy jim to věříte. Nic jiného vám vlastně ani nezbývá. 

Na svém kontě mají Hadem pro mého munga splitko Rikki Tikki Tavi s kapelou Le Bain de Maid z roku 2015 a cd Kapitola II, které vyšlo minulý rok.

V krátkém dialogu nám duo objasnilo, jak to má s tímto koncertem a beneficemi obecně:

„Jaký je váš postoj k benefiční činnosti kapel?“

„Jde určitě o záslužnou věc. Pokud se členové kapely s nějakou myšlenkou ztotožňují, není důvod ji nepodpořit.“

„Co pro vás znamená účast na benefici Mateřídouška, jak jste se k možnosti účinkovat na ní dostali a jak se na koncert těšíte?“

„Na této akci jsme již účinkovali. Jde o naše domácí prostředí a podporu služeb u nás ve městě. Líbí se nám tam. Snad se udržíme při smyslech, než půjdeme hrát. Vždycky se tam totiž potkáme se spoustou známých, a to se pak dobře pije. :)“

Jestli jste zvědaví nejen na tento neobvyklý hudební zážitek, ale chcete i podpořit dobrou věc a cvičně zkusit zlískat výše jmenované duo dřív, než se dostanou na prkna, která znamenají svět, rozhodně si nenechte benefici pro Mateřídoušku vol. 9 ujít!

Více o akci zde: https://obscuro.cz/event/benefice-pro-materidousku-vol-9/

O autorovi

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x