Power/doom/sludge metalové uskupení HIGH FIGHTER vydalo své první video, které následuje právě vydaný debut Scars & Crosses.

Kapela se dala dohromady v létě roku 2014 a vznikla z bývalých členů A Million Miles, Buffalo Hump a Pyogenesis. Hudebně je toto uskupení směsí heavy metalových riffů s bluesovými prvky, které obohacují schizofrenní vokály. Po vydání prvního EP The Goat Ritual, vydaného na konci roku 2014, se tato banda vydala na evropské turné se jmény jako Ahab, Mamoth Storm, Crowbar, Corrosion of Conformity, The Midnight Ghost Train a další. High Fighter vydali své první plnohodnotné album 10. června 2016.

Kapela si video pro skladbu Blinders produkovala sama. Video filmoval a editoval basák Constantin Wüst. Vokalistka Mona Miluski se nechala slyšet, že nahrávání si kapela velmi užila a poznamenala, že vše je 100% vlastní práce v duchu „Do it yourself.“ Album tak reprezentuje kapelu jako celek a svým zpracováním reflektuje temnou minulost, rány a jizvy, které život naděluje. Zobrazuje vnitřní démony, zápornou stránku lidských vztahů i osobnosti a ukazuje, jak se s tímto vším vyrovnat.

Web kapely: www.highfighter.de
Facebook: www.facebook.com/highfighter
Nahrávací společnost: www.svartrecords.com

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x