Příval novinek nás před víkendem smete pořádnou silou na volné moře. Takže nemá cenu zbytečně plkat a zabíjet čas. Pojďme se podívat, co tu máme.

Melodičtí draci z finské Kotky Omnium Gatherum vypustili nový singl „Chaospace“, samozřejmě pod vlajkou svého labelu Century Media Records. A nová skladby zní našlápnutě. Omnium si v poslední době libuje v pořádné dynamice a má skladatelskou slinu, kterou, doufejme využije při tvorbě dalšího alba. „Chaospace“ je pěkný kousek.

A nezapomeňme, že Omnium Gatherum se už brzy chystá do Uherského Hradiště!

Omnium Gatherum, Hamferð & Heidra | Uherské Hradiště

 

Zklidnit nás může novinka od norských Leprous. Progresivní lyrika se pojí s velmi elegantním instrumentálním minimalismem a vokální brilancí. Samozřejmě, Leprous znají svoje publikum a vědí, kde zabrat, kde podrbat a kde přitlačit. Skladba „Alleviate“ nás zvolna připravuje nejen na nové album „Pitfalls“, ale i na vystoupení Leprous, které pronikne listopadovou Prahou při společném koncertu s The Ocean a Port Noir.

Leprous / The Ocean / Port Noir – Praha

A máme tu i poslední novinku od In Mourning. Pátou studiovku „Garden of Storms“ už jsme avizovali a tady je na ní doporučení. Nevím, jak vy, ale já se na In Mourning osobně těším až nepříčetně.

Užijte si víkend se skvělou hudbou a zůstaňte pořádně obskurní.

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x