Inferno ohlásili vydání nové desky a lákají na ni promo videem

Česká kultovní stálice Inferno vydá své nové album, které se honosí názvem “Gnosis Kardias (Of Trascension and Involution)” a vyjde pod labelem World Terror Committee. Tak se stane 4. dubna, bude se jednat o sedmé dílo, nacházející se v útrobách diskografie Inferno. Chystaný počin svým vyzněním i tématikou naváže na předchozí opus “Omniabsence Filled by His Greatness”, který sklidil nemalý úspěch a skupinu doslova vyšvihl mezi špičku světové UG scény.

“Gnosis Kardias (Of Trascension and Involution)” bude obsahovat tradiční black metalové hodnoty, vyzdvižené psychedelickou mimozemskou magičností a disharmonií. Na desce se také podílel Acherontas V. Priest (Acherontas), zvuk si vzal na starost Tore Stjerna a prvotřídní cover vytvořil peruánský umělec Jose Gabriel Alegría Sabogal. Kapela nabízí k prohlédnutí obal alba a tracklist, níže naleznete také promo ukázku, a brzy vyjde dokonce jedna z šesti skladeb. Nezapomeňte, že Inferno vyjíždí na turné s ukrajinským projektem KZOHH, díky čemuž můžete seanci české astrální sekty prožít v Karviné a Plzni.

Tracklist:

1. The Innermost Disillusion

2. Abysmal Cacophony

3. Upheaval of Silence

4. Ω > 1 (Oscillation in Timelessness)

5. Gate-eye of Fractal Spiral

6. Orison for the Baneful Serpent

INFERNO lineup

Adramelech – vox
Ska-Gul – guitars
Morion – guitars
Crudelis – bass
M – drums

Podobné články

Inferno ohlásili vydání nové desky a lákají na ni promo videem

About The Author
- Redaktor webů Metalirium, Marastmusic a magazínu Full Moon, posluchač především atmosferické, převážně alternativní hudby.

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na