Japonské metalistky BrideaR opět v Plzni!

Po loňském úspěchu se japonská čistě ženská metalová kapela BrideaR vrací na místo činu. V plzeňském Divadle pod lampou předvede svoje muzikantské umění ve středu 28. listopadu. Funkce doprovodu se zhostí dvě plzeňské formace – osvědčení “symfonici” Avidity for… a nově progresivní thrasheři Sinetrium.

“Když přišla nabídka na zopakování vystoupení BrideaR v Plzni, dlouho jsme neváhali a souhlasili,” říká jeden z organizátorů akce, Zdeněk Kašpar. “Loňský koncert sice přitáhl jen kolem padesáti lidí, ale odezva publika byla neuvěřitelná a věříme, že letos bude návštěvnost znatelně lepší. Lidé už budou vědět, co mohou očekávat.”

BrideaR si na metalové scéně vybudovali pověst vynikající živé kapely díky bezchybné pódiové prezentaci a energii, kterou do svých vystoupení vkládají. Souzvuk dvou zkreslených kytar proplétajících se mezi frenetickými bicími, melodické refrény, dramatické breakdowny, toho všeho si posluchači užijí dosyta. Oproti loňskému roku došlo ke změně obsazení kapely – kytaristku a zpěvačku Misu vystřídala kytaristka Misako, Misiny hlasové pasáže převzala baskytaristka Haru. I v tomto obsazení přináší BrideaR stále prvotřídní zážitek pro metalové gurmány.

Přihlašte se na FB event BrideaR

 

Podobné články

Japonské metalistky BrideaR opět v Plzni!

| Akce, Článek, Novinky | 0 Comments
About The Author
-

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na