Jonathan Davis, frontman jedné z nejvýraznějších amerických kapel posledních dvou dekád, má před sebou náročný rok. Před několika týdny se jeho jméno objevilo na soupiskách elitních evropských letních festivalů včetně britského Download, rakouského Nova Rock a francouzského Hell Festu, tentokrát však ne s jeho domovskou kapelou Korn! Samostatná vystoupení charismatického zpěváka navazují na plánované vydání sólové desky Black Labyrinth, která vyjde u labelu Sumerian Records 25. května 2018. Původně měla deska vyjít už před deseti lety, ale kvůli krachu jednání s vydavateli se sólovka dostala na pořad dne až v roce 2018.

Preview Davisovy sólovky si můžete pustit níže, nezní to vůbec špatně a festivalové turné se zastaví i na českém Prague Rocks v půlce června.

Davisovy soukromé aktivity ale neznamenjí, že by Korn odsunul na vedlejší kolej, naopak! Jak se zdá, Korn v současné době okupují studio a chystají novou desku. Kytarista Brian Welch už plány na novou desku zmínil na podzim minulého roku s příslibem, že se bude opět jednat o desku postavenou na kytarách. Zmínil také, že na rozdíl od předchozích dvou studiovek Korn se Davis zúčastní skládání mnohem aktivněji, od čehož si Welch slibuje vyšší výslednou kvalitu hudby, protože se všichni podílejí na psaní materiálu od samého počátku. Informace o nové desce jsou ale zatím jen kusé a jedná se spíše o náznaky, že se v táboře Korn něco děje. I vzhledem k sólo turné Jonathana Davise asi nemůžeme očekávat, že Korn vydají desku během nadcházejících měsíců.

Aby těch náznaků ale nebylo málo, zdá se, že světlo světa spatří v dohledné době i album coverů. V podcastu Matta Pinfielda Davis zmínil, že čas od času si kapela přehraje pár vypůjčených písniček, ale stále jsou v procesu vybírání, nicméně připustil, že jednoho dne tato deska coverů spatří světlo světa. Nechme se překvapit, ostatně, cover nesmrtelného refrénu Pink Floyd zněl skvěle.

Celý podcast je velmi zajímavý, pustit si ho můžete zde: https://omny.fm/shows/2hours-with-matt-pifield/194-jonathan-davis

Foto: Facebook

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x