Kerry King a Dave Mustaine se znají dlouhá léta, ostatně, King se velmi krátce mihnul i v sestavě Mustainových Megadeth v roce 1984 a od těch dob je jejich vzájemný vztah směsicí kamarádství a rivality.

V rozhovoru pro Miami New Times, který se točil hlavně kolem společného turné Anthrax a Slayer, se Kinga zeptali, zda někdy vnímal Anthrax jako konkurenci, a King si neodpustil drobné rýpnutí: „Poté, co jsme na počátku devadesátých let odjeli s Megadeth turné nazvané „Clash Of the Titans“, už prostě nešlo být ve válce. Mysleli jsme si, že jsme nejlepší na světě, a Anthrax si určitě mysleli to samé. A Dave Mustaine si to myslí dodnes.“

King tím naznačil, že si Mustaine myslí, že Megadeth je lepší než Anthrax a Slayer dohromady, to je ale jen jeden střípek z mozaiky více či méně dobromyslných rýpanců na adresu Davea Mustaina. V roce 2009 King zažertoval, že jestli se při společném turné bude Mustaine ke Kingovi chovat jako kokot, bude se stejně chovat King k němu, a v dřívějším rozhovoru se zase King podivil, jak vůbec mohou mít Megadeth nějaké členy, když je kapelník blázen. Tom Araya, Kingův spoluhráč, pak v roce 2013 naznačil, že další turné „Velké čtyřky“ se konat nebude hlavně kvůli Mustainovi, který nemohl přenést přes srdce, že Megadeth hráli před Slayer.

Možná jsou King a Mustaine nejlepší přátelé, možná ne, ale ono na druhou stranu, strefit se do Mustaina není zas tak úplně těžké, že.

Celý rozhovor Kerry Kinga pro Miami New Times si můžete přečíst zde.

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x