Hned dvě hudební tělesa z východní Evropy zaujala label WormHoleDeath natolik, že jim tato společnost nabídla distribuční smlouvu na jejich novinky.

První kapelou, jež se na hudebních nosičích dostane do podvědomí metalheads na celém světě, je ruské death metalové duo Arbor Inversa. To tvoří kytarista Max War. M a zpěvák Paul G. Wicker, oba působící v technical death metalové bandě Aruna Azura… Spolu dali mezi únorem a červencem 2016 hlavy dohromady, aby pak ve Fields studiu nahráli pod jménem Arbor Inversa debut „Anticipatterns“. Deska vyjde 16. června a abyste si o ní udělali aspoň malý obrázek, pusťte si přiložený teaser.

Druhá novinka nás zavede do Běloruska a potěší fanoušky symfonického power metalu. Kapela Kliodna se na scéně pohybuje od roku 2013, kdy byla založena kytaristou Alexandrem Korobovem a zpěvačkou Helenou Wild. Duo si našlo vhodné spoluhráče a v roce 2016 nahrála Kliodna dlouhohrající debut „The Dark Side“. Bohužel v létě téhož roku kapelu opustila ze zdravotních důvodů zpěvačka Helena Wild a na její místo nastoupila jistá Natalye Senko. To nic nemění na tom, že se díky WormHoleDeath dočká album „The Dark Side“ celosvětové distribuce!

Foto:WormHoleDeath

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x