8. května si rok co rok připomíná svět vítězství nad fašismem. Po Evropě se pořádají různé vzpomínkové akce a vzdává se holt padlým. Tohle silné téma si vzala na paškál košická kapela Meredith, od které můžeme právě v tento den očekávat videoklip k písni „Flash of Death“.

„Píseň ‚Flash of Death‘ má vyjádřit pohled a pocity těch, kteří šli bojovat do největší apokalypsy, jaká na této planetě byla, do 2. světové války. Žádný jiný konflikt nebyl tak monstrózní a nikdy nezemřelo tolik lidí. Svět už nebyl po válce takový, jako předtím. Poznamenáno bylo nespočet osudů a vytvořila nespočet hrdinů,“ hovoří o myšlence textu jeho autor bubeník Marek.

Své k tomu řekl i frontman Rob: „V tomto případě se idea zaměřuje na osudy hrdinů, kteří to štěstí neměli a konce války se nedožili. Vykonali velké skutky, nezištně, s velkou obětí, a dokázali v těžkých situácích projevit velikost lidského srdce. Mnohokrát šli do boje s nadšením, hrdostí a přesvědčením, aby rychle pochopili, o čem to ve skutečnosti bylo. Proto nesmíme nikdy zapomenout!“

Než bude video venku, musí postačit teaser:

Foto: archiv Meredith

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x