Niklas Kvarforth – frontman švédské depressive black metalové kapely Shining, jež se právem pyšní statusem jedné z nejvlivnějších skupin žánru. Tentokrát se však nejedná o novinky týkající se jeho kapely. Niklas se rozhodl spojit své síly s producentem Claudiem Marionem, aby společně připravili projekt zvaný Cold Void. Bude se jednat o dokument a pod textem si můžete pustit krátkou upoutávku.

Nemá se jednat o nic posazeného na tématu Shining. Niklas s Claudiem mají zcela jiné plány. Jde o představení zpěváka na osobní bázi. Půjde o osobní portrét Niklase, zahrnující jeho životní problémy, jakými je sebevražda, schizofrenie, alkoholismus a bipolární porucha. Až poté i jeho neuvěřitelný talent pro hudební tvorbu, který nejspíše jde ruku v ruce s těmito bolestivými problémy. Claudio k tomu dodává: „It is a film for anyone interested in life stories, and was not made with the intention of pandering to Shining’s fans. It is, rather, very much a personal journey, bringing a much-needed clarity and lack of sensationalism to the subject of Niklas Kvarforth.“

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x