Niklas Kvarforth bude mít svůj vlastní dokument

0

Niklas Kvarforth – frontman švédské depressive black metalové kapely Shining, jež se právem pyšní statusem jedné z nejvlivnějších skupin žánru. Tentokrát se však nejedná o novinky týkající se jeho kapely. Niklas se rozhodl spojit své síly s producentem Claudiem Marionem, aby společně připravili projekt zvaný Cold Void. Bude se jednat o dokument a pod textem si můžete pustit krátkou upoutávku.

Nemá se jednat o nic posazeného na tématu Shining. Niklas s Claudiem mají zcela jiné plány. Jde o představení zpěváka na osobní bázi. Půjde o osobní portrét Niklase, zahrnující jeho životní problémy, jakými je sebevražda, schizofrenie, alkoholismus a bipolární porucha. Až poté i jeho neuvěřitelný talent pro hudební tvorbu, který nejspíše jde ruku v ruce s těmito bolestivými problémy. Claudio k tomu dodává: „It is a film for anyone interested in life stories, and was not made with the intention of pandering to Shining’s fans. It is, rather, very much a personal journey, bringing a much-needed clarity and lack of sensationalism to the subject of Niklas Kvarforth.“

Share.

About Author

Redaktor webů Metalirium a Marastmusic. Posluchač black, sludge, stoner, post metalu, post rocku, shoegaze a různých variací ambientu a experimentální atmosferické hudby. Pravidelný návštěvník koncertů a festivalů.

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Odběr  
Upozornit na