Nový videoklip Thy Crystal: inspiraci hledej v druhých

0

Spojeni uměleckou svobodou. Tak by se dala shrnout myšlenka nového umělecky-svobodomyslného projektu Thy Crystal. Nejde o to, kdo za projektem stojí, jde o pocit vyjádření a sjednocení s tím, že aktéři si mohou vyzkoušet jakoukoliv formu vyjádření, od hudby až přes fotografie, básně, literaturu, tvorbu obrazů a mnohé další. Thy Crystal staví na vzájemné inspiraci lidí, kteří se na projektu podílejí, no a podílet se může každý z vás.

Nejde zde o zviditelnění se, o jméno či úspěch. Projekt nabízí možnost vyjádřit se a podělit se o to se stejně smýšlejícími lidmi. Prozatím byl do projektu zapojen Petr Bučil (hudba, produkce), Alena Krákorová (text a zpěv) a Petra Nováková (obrazy), přičemž trojice vytvořila skladbu a videoklip s cílem posluchače přenést do říší snů. O závěrečnou editaci videa, které najdete níže, se zasloužila Juliette Vi Bohemia (Nocturnal Pestilence).

Logo Thy Crystal vytvořila Dahlien (Diligence, The Corona Lantern) – její dílo je minimalistické, stejně jako umění, které má pod jménem Thy Crystal vznikat. Dreamy Meadows” je baladickou ódou na snění, účinky skladby jsou relaxační a uklidňující. Píseň je postavena na tichém cvrdlikání kytary a pohádkovém zpěvu. Přejeme příjemné snění a usínání.

Odkaz na fotografický projekt, jehož autorkou je Dahlien – zde.

Share.

About Author

Jsem novinář u společnosti Tiscali. Dále píši pro Sueneé Universe, TechFocus, Marastmusic a Metalirium.

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Odběr  
Upozornit na