ReVamp, toto jméno určitě zaslechl každý, kdo se orientuje na symphonic metalové scéně. Kapela vedená zpěvačkou Floor Jansen, současnou frontmankou Nightwish a nastávající matkou, přivedla na svět za dobu své činnosti dvě plnohodnotná alba – ReVamp (2010) a Wild Card (2013). Dlouho od vydání posledního alba bylo ticho po pěšině. Nyní ale na svém facebookovém profilu oznámili, že s ReVamp je konec:
„Jsem hrdá na ta dvě alba, která jsme společně stvořili. V ReVamp mám plno talentovaných a skvělých muzikantů a už nechci, aby dále čekali, než znovu najdu zápal a čas pro vytvoření dalšího alba. Nechci také dávat falešné naděje fanouškům. ReVamp žilo krátkým, ale zajímavým životem. Ale teď je načase začít s novými projekty a novými kapelami. Děkuji všem zúčastněným za lásku a obětavost,“ loučí se Floor se svými příznivci na sociální síti.
Nezbývá nic jiného, než konstatovat, že je to velká škoda. ReVamp zněli originálně, měli v sobě obrovskou sílu a šlo o jednu z „tvrdších“ a velmi osobitých symphonických kapel. Musíme tedy doufat, že se časem objeví na obzoru nějaké nové světélko podobného projektu.

zdroj obrázku: www.facebook.com

O autorovi

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x