A je to tu! Pražská kapela Nocturnal Pestilence, prezentující se bohatým hudebním světem, v němž najdou útočiště jak vyznavači extrémních metalových vlivů, tak i snílci, ponořující se do atmosferických a melodických výprav až do hlubin duše, vydávají demo „Towards the Sun“, skladbu pojednávající o hledání vlastní cesty.

Vydejte se s kapelou na cestu, kde možná naleznete cenný poklad 

Skladba s nádherným atmosferickým lyric videem, které vás vtáhne do tajů přírodního království, byla nahrána ve studiu The Barn, přičemž mix byl obstarán v Seabeast Production. Bicí party dodal Karel Sheafraidh Švejnoha, jehož můžete znát z kapel jako Panychida či Stíny Plamenů. Nocturnal Pestilence ve svých textech opět vycházejí z osobních prožitků, což podporují agresivní i étericky zasněnou kompozicí, a z hlubokého vyjádření si můžete odnést poklady i vy.

V červnu se v pardubickém klubu RC Ponorka bude konat akce, pod kterou jsou podepsáni právě Nocturnal Pestilence. Více informací najdete na tomto odkaze.

 

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x