„Vytrvalost a houževnatost byly klíčové při vytváření tohoto alba. Během nahrávání jsme překonávali překážku za překážkou, zatímco se v chladu a sněhu rodila hudba. Tohle je určitě největší vrchol naší kariéry a také jedna z největších bitev, které jsem v životě vyhrál. S výsledkem jsem maximálně spokojený, stejně jako se spoluprací s novým labelem a managementem. Míníme se i nadále koupat v lesku svých vítězství.“

Tuomas Saukkonen

 

Vytrvalost a houževnatost. Základní charakteristika urputného tahouna Tuomase Saukkonena a jeho mimořádně kvalitní kapely Wolfheart přinese už brzy posluchačům nové, v pořadí čtvrté album, jehož předprodej byl u vydavatelství Napalm Records v těchto dnech zahájen.

Je dost neuvěřitelné, že při vytíženosti hudebníků z Wolfheart album „Constellation of the Black Light“ skutečně vzniklo. Nemám absolutně žádnou potuchu, kdy Wolfheart stihli proces skládání a nahrávání. Album ale určitě nebude ledabyle odehrané. Wolfheart si potrpí na excelentní výkony a my se můžeme na nové album jedině těšit.

Zlatý a černý vinyl i nový digipak vypadají dost lákavě.

 

Předprodej na stránkách: https://shop.napalmrecords.com/wolfheart

images: ©Wolfheart, ©Napalm records

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x