Z tábora Slipknot se ozývají první náznaky šesté řadovky!

Iowští bubáci Slipknot představili svoji zatím poslední studiovou desku v roce 2014. Zpěvák Corey Taylor nedávno vydal novou desku se svými Stone Sour a v červnovém rozhovoru se o novém desce vyjadřoval mírně řečeno zdrženlivě: „Sice vím, že začíná vznikat nějaká nová hudba, ale v podstatě si vybíráme volno. Clown bude režírovat nějaké filmy, Sid bude něco dělat, vlastně si tak nějak každý půjdeme vlastní cestou. Příští rok si každý bude dělat svoje a pak se sejdeme a dáme něco dohromady pro Slipknot.”

Sotva o pár týdnů později vyzpovídal server NME Clowna a z toho vypadly věci podstatně zajímavější!

„Každé tři až čtyři měsíce se scházíme a píšeme nové věci. V současnosti máme 27 věcí, z toho tak sedm nebo osm hotových. Úplně hotové písničky to tedy ještě nejsou, to je daleko od pravdy, to je ta situace, kdy se lidi začnou dohadovat jak to, že tam není Corey nebo že Jim chce dělat něco jiného. Sejdeme se zase v září, Corey teď jede se Stone Sour a až skončí, dá si chvíli pauzu a pak zase začne psát texty pro Slipknot. Náš cíl je dostat se k tomu, že budeme mít dost věcí na dvojalbum, jestli ale na něj dojde, to fakt nevím, musíme mít spoustu písniček a vybrat ty, co se hodí, ale osobně bych chtěl mít koncepční dvojalbum.”

Zdá se tedy, že se v roce 2018 máme přeci jen na co těšit!

Rozhovor s Corey Taylorem si můžete pustit zde: https://www.youtube.com/watch?v=1IwKZoyO_xs

Rozhovor s Clownem si můžete přečíst zde: http://www.nme.com/news/music/slipknot-new-album-tour-2017-2018-interview-clown-2121111

Podobné články

Z tábora Slipknot se ozývají první náznaky šesté řadovky!

About The Author
- Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

1
Komentujte

avatar
1 Vlákno komentářů
0 Odpovědi ve vlákneš
0 Odběratelé
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Autoři komentářů
Corey Taylor potvrzuje: nová deska Slipknot je na cestě! Poslední autoři komentářů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na