Podzimní novinky zahájíme dobrou zprávou o návratu melodiků MyGrain nejen na pódia, ale i do nahrávacího studia. Zajímavá kapela, která měla docela našlápnuto, se na dlouhých pět let docela odmlčela a nebylo jisté, že o ní ještě někdy uslyšíme. Kupodivu se MyGrain rozhodli k návratu a vypadá to, že tvůrčí potenciál jim nechybí. Song „Lightless“ uvozuje atmosféru čekání na nové EP, které by mělo vyjít v lednu příštího roku.

 

 

 

Dead End Finland, helsinská kapela spojující melodický death metal s industriálními, elektronickými i symfonickými prvky, vydala singl „War Forevermore“, který je ochutnávkou nového alba. To vyjde u Inverse Records příští rok a určitě zaujme, protože Dead End Finland jsou zajímavá, hudebně dost nadějná a dravá kapela s velkým potenciálem.

 

 

 

Po velkém úspěchu alba „Berserker“ se velká vycházející hvězda Beast in Black chystá k vydání novinky, která vyjde u Nuclear Blast pod názvem „From Hell With Love“. Nová mezinárodní hvězda finského původu také vyráží na velké evropské turné, při kterém 19. listopadu dorazí i do České republiky. Jestli Finsko hledalo novou, zářivou hvězdu své scény, pak ji asi našlo. Kapela, jejímž srdcem a duchovním otcem je vynikající kytarista Anton Kabanen, začíná ovládat evropská pódia a vyprodávat sportovní haly. Turné Beast in Black absolvují s jinou velkou hvězdou finské scény, industriálními děsy, ukrytými pod názvem Turmion Kätilöt a určitě půjde o skvělé vystoupení.

 

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x