Nové video od Kataklysm, Midnattsol a Lelahell

0

Nedělní den si žádá přísun klipových novinek a my pár takových novinek máme. Nastražte uši, jdeme na to.

První červnový den by měl vstát fanoušek melodického death metalu z postele a mít radost. Na hudebních pultech se totiž objeví novinka kanadských stálic Kataklysm nazvaná „Meditations“. Na ní se bude ukrývat rovných deset pecek včetně písně „Narcissist“, ke které kapela natočila videoklip. Stopáž sice nepřekračuje ani tři minuty, ovšem i kratší doba stačí k tomu, aby Kataklysm zaujali. Režie klipu se ujala Katrina Marie-Chavez.

Německá sympho/folk metalová jednotka Midnattsol se po sedmi lelech připomene 25. května s novou deskou „The Aftermath“. Na ní se představí jako druhá zpěvačka Liv Kristine, kterou netřeba více představovat. Co si ovšem představíme, je právě vypuštěné lyric video k titulní písni „The Aftermath“. Na albu najdete i tradiční švédskou baladu „Herr Manelig“ zahalenou v temné slávě a folkové svěžesti.

A teď trochu exotiky. Znáte nějakou metalovou kapelu z Alžírska? Já osobně ne, až doteď. Lelahell je duo muzikantů z hlavního města Alžír, které našlo zalíbení v death metalu. 15. června vyjde u labelu Metal Age Productions jejich druhé album „Alif“,na kterém se podíleli bratři Wieslawski, jejichž práci v oblasti mixu a masteringu už v minulosti využili Behemoth, Vader, Hate. Lelahell novinku představují lyric videem k písni „Ignis Fatuus“, kde se v roli hosta objevil bubeník Hannes Grossmann.

Foto:facebook.com/kataklysm

Sdílení

O Autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na