Jak už jsme ohlašovali, švédští progresivní klasikové Evergrey chystají nové album. „The Atlantic“ se už čile připravuje a kapela udržuje fanoušky ve střehu.

23. listopadu bylo po době stupňovaného napětí vypuštěno do světa nové video. Singl „A Silent Arc“ trochu odkrývá, jakým směrem bude mířit připravované album. A slibuje toho hodně. Za prvé Toma Englunda v plné pěvecké parádě. Čím je tenhle charismatický vokalista starší, tím je lepší. Tom Englund měl dobrý rok a na jeho hlasové kondici je to opravdu znát.

 

 

Za druhé, začátek je ostřejší a zdá se, že Evergrey od jemnějšího alba „The Storm Within“ vracejí do svého projevu ostřejší bicí a temperamentnější postupy, jaké známe z jejich bývalých alb.

A za třetí…jistě. Evergrey jsou vždycky očekávaní s napětím. Legendy, které jsou tu s námi už od poloviny devadesátých let mají široké a věrné publikum. Takže čekáme netrpělivě na výsledek i my, redaktoři Obscura. O novém albu vás budeme samozřejmě informovat hned, jak bude možné si ho poslechnout. Díky singlu „A Silent Arc“ bude tato těšení ještě větší.

Album „The Atlantic“ vyjde 25. ledna 2019 u AFM Records

images: ©AFMRecords

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x